Kontakta oss

    Tveka inte att kontakta oss om du har frågor, inspel eller är intresserad av möjligheterna i DigitalWell Arena. 

    Magnus Bårdén

    Process Manager
    +46 (0)70 815 56 65
    magnus.barden@compare.se

    Ellie Berggren

    Finance & Project Coordinator
    +46 (0)73 540 15 35
    ellie.berggren@compare.se

    Olivia Samuelsson

    Communications Officer
    +46 (0)73 045 51 38
    olivia.samuelsson@compare.se

    Sandra Dalåsen

    Event Coordinator
    +46 (0)73 025 71 29
    sandra.dalasen@compare.se

    Jenny Thalin

    Innovation Manager
    +46 (0)73 447 21 40
    jenny.thalin@compare.se

    Elin Fouganthine

    Innovation Manager
    +46 (0)73 328 17 36
    elin.fouganthine@compare.se

    Josephine Schapiro

    Process Manager
    +46 (0)73 026 24 01
    josephine.schapiro@compare.se

    Erika Tanos

    Digital Transformation Manager
    +46 (0)70 288 22 34
    erika.tanos@compare.se

    Lina Svensberg

    Operations Manager
    DigitalWell GovTech Incubator
    +46 (0)76 137 97 68
    lina.svensberg@compare.se

    Tetiana Siianko

    Tech Entrepreneurship Manager
    +46 (0)76 213 88 21
    tetiana.siianko@compare.se

    Marie Granander

    Process Manager
    +46 (0)73 500 80 96
    marie.granander@compare.se

    Anders Milde

    tf Communications Manager
    +46 (0)73 653 62 67
    anders.milde@compare.se

    Jonas Matthing

    Innovation Manager
    +46 (0)70 669 58 05
    jonas.matthing@compare.se

    Anders Solberg

    Innovation Manager
    +46 (0)73 529 14 62
    anders.solberg@compare.se

    Stefan Skoglund

    Digital Business Developer
    +46 (0)70 607 08 67
    stefan.skoglund@compare.se

    Neshe Tuna

    Project Developer
    +46 (0)72 530 36 88
    neshe.tuna@compare.se

    Carolin Maule

    Digital Transformation Manager
    +46 (0)73 055 57 15
    carolin.maule@compare.se

    Ingrid Ivars

    Digital Transformation Manager
    +46 (0)76 836 68 68
    ingrid.ivars@compare.se

    eu_fond_logo

    EUROPEISKA UNIONEN – EUROPEISKA REGIONALA UTVECKLINGSFONDEN

    Det regionala projektet DigitalWell finansieras av Europeiska Unionen – Europiska regionala utvecklingsfonden. Syftet med DigitalWell är att vi tillsammans ska utveckla digitala lösningar för behov inom välfärden med användarens egenförmåga i fokus.